Peri masalı bitiyor mu? ‘Bu evliliğin devam etmesine imkan yoktu’

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

2005’te Jennifer Garner ile nikah masasına oturan ve üç çocuk sahibi olan Affleck, 2018’de eşinden boşanmıştı. Lopez ise 2004’te dünyaevine girdiği, ikiz çocuklarının babası Marc Anthony ile 2014’te yollarını ayırmıştı.

YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİLER

İkili, 2021’de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü çiftin, Lopez’in geçen hafta 2024 Met Gala’ya tek başına katılmasını ardından boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edildi.

“BOŞANMAYA DOĞRU GİDİYORLAR”

InTouch’a konuşan bir kaynak; “İlişkileri bitti. Boşanmaya doğru gidiyorlar ve bunda Ben’in suçu yok! Ben şu anda işine ve çocuklarına odaklanıyor. Muhtemelen iki yıl boyunca aradıkları rüya evlerini satmak zorunda kalacaklar. Birbirlerini sevmekten asla vazgeçmeyecekler ama Ben, Jennifer’ı kontrol edemiyor; Jennifer da Ben’i değiştiremiyor. Bu evliliğin sürmesine imkan yoktu” dedi.

“TERAPİYE KATILMA KONUSUNDA İSTEKLİ”

Başka bir kaynak ise Lopez ve Affleck’in sorunlarını çözmek için çift terapisine başladıklarını bildirdi:

Ben, bir noktaya kadar terapinin işe yarayabileceğine inanıyor. Tüm bu aşağılayıcı süreçten nefret etse de açık fikirli bir şekilde terapiye katılma konusunda istekli. Ama bu evliliğin başarısını asla terapistin ofisinde olanlarla ölçmeyecek. Ayrıca çatışmaya ve istediğini elde etmek için savaşmak zorunda kalmaya karşı ortalama bir erkekten daha fazla tolerans gösteriyor.

Affleck’i on yıldan uzun bir süredir tanıdığını iddia eden kaynak, ikilinin her konuda kavga ettiğini de sözlerine ekledi.

EVDEN AYRILDIĞI İDDİA EDİLDİ

Aktörün, Lopez’le yaşadığı evden ayrıldığı da öne sürüldü. TMZ’nin haberine göre; ünlü isim geçtiğimiz hafta boyunca eski eşi Jennifer Garner’ın da yakınında yaşadığı, Brentwood’daki bir evde kaldı.

Öte yandan Lopez, bu haftanın başlarında uzun süredir yapımcılık yapan ortağı Elaine Goldsmith-Thomas ile Beverly Hills’te ev ararken görüntülendi. Affleck, eşinin yanında değildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir